10. Altın Yaka Ödülleri için Geri Sayım Başladı
Gün 0
Saat 0
Dakika 0

Altın Yaka Ödülleri

Sabancı Topluluğu’ndaki en iyi projelerin, uygulamaların ve iş modellerinin ön plana çıkarılarak, birbirlerine örnek teşkil etmesi, takdir edilmesi ve ödüllendirilmesi amaçlanmaktadır.

Yeni Neslin Sabancı’sı
İnovasyon
Müşteri Deneyimi
Yalın Dönüşüm & Sürekli Gelişim
Dijitalleşme
Yeni Neslin Sabancı’sı değerlerini temel alarak kültürümüzü yansıtan ve yaşatan en iyi projeler bu kategoride ödüllendirilecektir.
Bu kategoride sadece Kurumsal Başvurular kabul edilmektedir.
Yaratıcı, özgün yöntem ve yaklaşımları kullanarak yeni bir fikrin geliştirilerek uygulamaya alındığı; şirket ve/veya Topluluk genelinde ilk kez uygulanmış en iyi projeler bu kategoride ödüllendirilecektir.
İç/dış müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını odağına alıp, müşterileri için en uygun çözümleri oluşturarak, daha iyi bir müşteri deneyimi yaratan en iyi projeler bu kategoride ödüllendirilecektir.
Şirketin mevcut süreç, sistem, hizmet, ürün, performans ve/veya organizasyonunda, iş çıktılarının gelişimini/ iyileştirilmesini sağlayan, uzun vadeli değer yaratmaya odaklanan en iyi projeler bu kategoride ödüllendirilecektir.
Şirket faaliyetlerini; İleri Veri Analitiğinin, Dijitalin ve ileri teknolojilerin kullanımını ile daha etkin ve verimli bir hale getiren ve/veya yeni ürünler/süreçler/iş modelleri geliştiren en iyi projeler bu kategoride ödüllendirilecektir.